Siemens KG56NVW30N A++ 559 lt No-Frost Buzdolabı

Siemens KG56NVW30N A++ 559 lt No-Frost Buzdolabı
Görsel 1
Fiyat:
6.097,46 TL + KDV
KDV Dahil:
7.195,00 TL
Havale / EFT:
6.907,20 TL
5.0 1
7195.00 www.tekinmagazacilik.com
1.027,86 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
2

Siemens KG56NVW30N A++ 559 lt No-Frost Buzdolabı

Siemens KG56NVW30N A++ 505 Lt No-Frost Buzdolabı, şık görünüşü ve ferah iç tasarımı ile alıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Çift kapılı olarak tasarlanmış olan bu buzdolabı, kombi tipi olma özelliği taşıyor. Buna göre, dondurucu haznesi altta, soğutucu bölümü ise üstte yer alıyor. Özellikle yaşlılar, hamileler ve bel problemi yaşayanlar için ideal olan bu buzdolabı sayesinde sıklıkla kullanılan soğutucu bölmeden bir yiyecek alırken eğilmeye gerek kalmıyor. Sade tasarımı ile mutfaklara uyum sağlayan ürünün soğutucu bölgesinde kontrol paneli yer alıyor. Bu panel aracılığıyla dolabın mevcut sıcaklığı ve çalıştığı mod görüntülenebiliyor. Dolabın sıcaklığında ayarlama yapılmak istendiğinde bu dijital ekrandan yararlanarak arzu edilen sıcaklık ayarlanabiliyor.

Siemens KG56NVW30N A++ 505 Lt No-Frost Buzdolabı ürününün soğutucu ve dondurucu bölümlerinin üst kısımlarında bulunan oyuklar sayesinde dolabın kapıları kolayca açılabiliyor. Kapı kolu bulunmamasının sağladığı avantajla dolap daha az alan kaplıyor. Kapılarında bulunan mıknatıs özelliği kapıların sıkı ve sorunsuz bir şekilde kapatılabilmesini destekliyor. Kapılar açık unutulduğunda devreye giren sesli uyarı sinyali ile dolabın fazladan enerji ve elektrik tüketimi gerçekleştirmesinin önüne geçiliyor. Güçlü iç aydınlatmalara sahip olan bu modern buzdolabının içinde yer alan tüm ürünler rahatlıkla görülebiliyor. Dayanıklı ve hafif olan cam raflarla tasarlanması ile farklı türden yiyecek ve içeceklerin farklı raflara yerleştirilebilmesi mümkünleşiyor. Portatif bir şekilde dolaptan çıkarılabilen bu raflar kısa süre içerisinde temizlenerek tekrar dolaba yerleştirilebiliyor.

Vazgeçilmez Kılan Üstün Özellikler

  • Siemens KG56NVW30N A++ 505 Lt No-Frost Buzdolabı, A++ enerji tasarrufu yeteneğiyle elektrik tüketimini minimum seviyede tutarak çevreye ve aile bütçesine katkı sağlıyor.
  • 505 litre seviyesine ulaşan toplam depolama hacmi, çeşitli yiyecek ve içeceklerin bir arada saklanabilmesini kolaylaştırıyor. 
  • Sessiz çalışabilme yeteneğine sahip olan bu buzdolabı, ev ortamındaki sessizliği destekleyerek kullanıcılarının takdirini kazanıyor.
  • Geniş kullanım olanakları sunan iç dizaynı sayesinde farklı türden yiyecek ve içeceklerin rahatça depolanabilmesi için alan oluşturuyor.
  • Şeffaf cam bölmeler dolabın içerisindeki ürünlerin daha kolay bir şekilde görülebilmesine yardım ediyor. 

Siemens KG56NVW30N A++ 505 Lt No-Frost Buzdolabı, sebzelik bölmesinde sunduğu tazelik koruma özelliği yardımıyla sebzelerin kullanım ömrünü artırırken bu ürünlerin daha sağlıklı olarak yenilebilmesine de imkan sağlıyor. Nem kontrolü ve ısı dengeleyici gibi teknolojiler buzdolabı içerisinde yer alan gıdaların daha lezzetli bir şekilde yenilebilmesini sağlıyor. Farklı bölmeler ile gerçekleştirilmiş olan tasarımının yarattığı olumlu koşullar, dolap içerisindeki gıdaların kokularının birbirine geçmesini önlüyor. Dondurucu bölgede kullanıcılar için acil anlarda ve sıcak yaz aylarında kullanım imkanı oluşturan buz yapma küpleri ile buz elde edilebiliyor. No-Frost dondurma teknolojisi ile çalışan Siemens KG56NVW30N A++ 505 Lt No-Frost Buzdolabı, dondurma işlemini yaparken karlanma ve buzlanma oluşmasının önüne geçiyor.

Teknik Özellikleri Göz Dolduruyor

Ürün Tipi : Kombi Tipi 
Enerji Sınıfı : A++
Brüt Hacim : 505 Lt
Dondurucu Kısım Brüt Hacmi : 105 Lt 
Ses Seviyesi : 42 dB
Yıllık Enerji Tüketimi : 325 kWh
Ürün Boyutları (Y x G x D) : 193 cm x 70 cm x 80 cm

Uzun Ömürlü ve Dayanıklı Beyaz Eşyalar

Siemens KG56NVW30N A++ 505 Lt No-Frost Buzdolabı modeli Siemens markasının dikkat çeken buzdolapları arasında kendisine rahatlıkla yer buluyor. Avrupa'nın önde gelen teknoloji holdinglerinden biri olan Siemens, 1847 yılına kadar uzanan derin geçmişi ile tüketicilere güven vermeyi başarıyor. Merkezi Almanya'da bulunan ünlü marka, yeni teknolojiler ile kullanıcıları buluşturarak müşteri memnuniyeti oluşturuyor.

Teknik Özellikler
Enerji VerimliliğiA++
BuzlukAltta
Dondurucu ÖzelliğiNo Frost
Brüt Hacim559 litre
Kontrol PaneliDijital
RenkBeyaz
Genişlik (cm)70
Yükseklik (cm)193
Derinlik (cm)80
Diğer Özellikler
Stok KoduKG56NVW30
MarkaSiemens
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)3

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.