Siemens KD56NVW24N iQ300 A+ 507 lt No-Frost Buzdolabı

Siemens KD56NVW24N iQ300 A+ 507 lt No-Frost Buzdolabı
Siemens KD56NVW24N iQ300 A+ 507 lt No-Frost Buzdolabı
Siemens KD56NVW24N iQ300 A+ 507 lt No-Frost Buzdolabı
Siemens KD56NVW24N iQ300 A+ 507 lt No-Frost Buzdolabı
Siemens KD56NVW24N iQ300 A+ 507 lt No-Frost Buzdolabı
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Fiyat:
5.227,97 TL + KDV
KDV Dahil:
6.169,00 TL
Havale / EFT:
5.922,24 TL
6169.00 www.tekinmagazacilik.com
881,29 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
2
507 litre iç hacme ve hyperFresh tazelik sistemine sahip noFrost üstten donduruculu buzdolabı, yiyecekleriniz için daha fazla saklama kapasitesi ve nem ayarı yapılabilen kapalı çekmecesi sayesinde uzun süre tazelik sunar.
• A+ enerji sınıfı ile A enerji sınıfı buzdolaplarına göre %20 daha az enerji harcar.
• Ayarlanabilir nem kontrol mekanizması sayesinde hyperFresh çekmecesinde meyve ve sebzeler daha uzun süre taze kalır ve daha geniş saklama alanı sunulur.
• Buzdolabının diğer bölümlerine göre daha soğuk olan hyperFresh "< />" 0°C çekmecesi sayesinde kahvaltılıklarınız, et ve balık gibi hassas yiyecekleriniz 2 kata kadar daha uzun süre taze kalır.
• Buzdolabının her noktasını direkt aydınlatan ve net bir şekilde görmenizi sağlayan,optimum konumu sayesinde gölgelenmeyi engellediği gibi aydınlık bir iç ortam sunan LED aydınlatmanın cihazın ömrü boyunca değiştirilmesi de gerekmez.
• Özel fonksiyon ayarlarına sahip kapıya entegre LCD elektronik hem buzdolabı hem de dondurucu sıcaklığını kolayca ayarlamayı sağlar.
Önemli özellikler
Yiyeceklerin daha uzun süre taze kalması garantilendi: freshSense

Değişen dış sıcaklık ve buzdolabı kapısının sıklıkla açılması, buzdolabı içerisindeki sıcaklığın değişmesine neden olur. freshSense'in akıllı sensörleri, sıcaklık değişimlerine anında karşılık verir.
Çok yüksek miktarları çok hızlı soğutun

superFreezing, dondurucuya yeni gıda eklendiğinde dondurulmuş gıdaların buzunun çözülmesini engeller ve yeni gıdalar da daha hızlı dondurulur. Süper dondurma fonksiyonuna sahip buzdolapları, istenen sıcaklığa erişildiğinde normal çalışmaya geri döner. Bu da enerji kaybını önler.

SuperCooling fonksiyonu etkinleştirildiğinde, henüz satın alınıp dolaba yerleştirilen gıdalar daha hızlı soğutulabilir.Sıcaklık, bir düğmeye basılarak en alt derece olarak 2°C'ye kadar düşürülür. Gereksiz güç tüketimini önlemek için fonksiyon yaklaşık 6 saat kadar sonra otomatik olarak kapanır.
Kırılmaz ve kolay temizlenir cam raflar

Buzdolabının tüm cam rafları ekstra güçlü, temizlemesi kolay kırılmaz camlardan yapılır. Bir şey devrilirse, döküntü toparlanır ve buzdolabının geri kalan bölümlerine dağılmaz.

quickFreezer , dondurucu bölmesindeki en soğuk alandır. Bu yüzden taze yiyecekleri hızlı dondurmak için idealdir.
Artık buz çözmek yok !

noFrost teknolojisi ile havalandırma sistemi, nemi dondurucu bölmeden ayırır. Sonuç olarak, hava kuru kalır. Bu da güvenilir bir şekilde buzdolabınızın içerisinde ya da yiyeceklerinizin üzerinde buzlanmanın oluşmasını engeller.
Her düzeyde eşit ve dengeli soğutma

multiAirflow çok yönlü hava akış istemi tüm soğutma ve dondurma alanı seviyelerinde yumuşak ve dengeli soğuk hava akımlarının oluşmasını sağlar. Sıcaklık dalgalanmaları asgariye indirilmiştir ve soğutma süreleri azaltılmıştır.Bu da gıdalarınızın lezzetlerini daha uzun süre korumasını sağlar.
Buz yapmanın en kolay yolu

Buzmatik ile oluşturulan buz küpleriyle soğuk içecekleriniz çok daha lezzetli olur. Buz haznesine su doldurulması hızlı ve kolaydır.
hyperFresh < />0°C ile balık ve etler daha uzun süre taze kalır

hyperFresh < />0°C çekmeceleri taze et, şarküteri ürünü ve balıkların daha uzun süre taze tutar. Bu kusursuz tazelik şartlarını yaratmak amacıyla kutu içindeki sıcaklık, buzdolabının geri kalanından 2-4 °C civarında daha soğuk tutulur. Ayrı bölmeler sayesinde de istenmeyen kokuların birbirine karışması önlenir.

Yeni dayanıklı entegre LED aydınlatma buzdolabının içini homojen bir şekilde aydınlatır ve kesinlikle gözleri yormaz.
Kusursuz, sade ve yenilikçi
Kusursuz bir şekilde tasarlanmış touchControl panel aracılığıyla tüm fonksiyonları hafif bir dokunuşla kontrol edin.
İyi yerleştirilmiş: Entegre ürün bölmesi.
Meyveler ve sebzeler için ayrı bölme, alandan kazanmak için cam rafın altında monte edilmiştir, kolayca erişilir.
Buzdolabınızın ekstra yüksek kapasitesi sayesinde haftalık alışveriş için bol miktarda alan var.
Her zaman güvenilir: multiAlarm sistemi
multiAlarm sistemi buzdolabınızın iç sıcaklığı çok fazla yükselirse, kapılar açık kalır ya da güç kaynağı kesilirse sesli ve görsel sinyaller yardımıyla sizi haberdar eder.
Teknik Özellikler
Enerji VerimliliğiA+
BuzlukÜstte
Dondurucu ÖzelliğiNo Frost
Brüt Hacim507 litre
Kontrol PaneliDijital
RenkBeyaz
Genişlik (cm)70
Yükseklik (cm)186
Derinlik (cm)73
Diğer Özellikler
Stok KoduKD56NVW24
MarkaSiemens
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)3

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.